Stomatolog, dentysta, protetyka, implanty, Perfekt Med Warszawa
+48 22 826 60 60
+48 601 286 060
language - English język - Polski

Implanty

Wraz z rozwojem technologicznym implanty zębowe cieszą się coraz większa popularnością. Obecnie możliwe jest niemal praktyczne zrekonstruowanie każdego brakującego zęba. Dobrze wykonane i założone implanty nie tylko pozwalają uzupełnić ubytki w naturalnym uzębieniu, ale także sprawią, że sztuczne zęby będą mogły z powodzeniem pełnić swoją funkcję i pozostaną nie do odróżnienia od naturalnego uzębienia.

Czym są implanty?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, implanty zębów nie są wcale sztucznymi zębami. To nic innego jak sztuczne korzenie, a więc wszczepy wykonane z metanu o wielkości naturalnego korzenia zęba wkręcane w kość szczęki. Dopiero na podstawie implantu umieszcza się sztuczny ząb -  koronę. Warto jednak wiedzieć, że nie zawsze liczba implantów równa jest liczbie brakujących zębów. Możliwe jest wykonanie kilku punktowej implantacji, na której zostaną oparte wszystkie brakujące zęby.

Przebieg leczenia implantologicznego

Sam zabieg wszczepienia śruby nie zabiera dużo czasu, jednak cały proces rekonstrukcji przebiega miesiącami. Po wprowadzeniu implantu potrzebny jest bowiem jeszcze czas, by śruba mogła zespolić się z kością – wtedy można mówić o zakończeniu leczenia. Zanim implant ulegnie pełnemu zespoleniu, ubytki w uzębieniu można ukryć przy pomocy czasowego uzupełnienia, które później zostanie zastąpione sztucznymi zębami.

Zalety stosowania implantów

Leczenie implantologiczne z natury jest bardzo trwałe, co oznacza, że pacjenci przez wiele lat nie będą odczuwać żadnej różnicy między sztucznym a prawdziwym uzębieniem. Co więcej, w wielu przypadkach możliwe jest umocowanie kilku sztucznych zębów przy pomocy jednego implantu, a tym samym znaczne zmniejszenie kosztów leczenia.

Implanty Warszawa

Implanty zębowe można wykonać w gabinecie Perfekt Med Warszawa. Pełna oferta obejmuje takie usługi jak konsultację, zabiegi w systemie BRANEMARK Groovy oraz Nobel Active jak również sterowaną regenerację kości. Możliwe jest także wykonanie korony w pracy implantologicznej w systemie BRANEMARK, jak również założenie protezy typu OCEEDENTURE osadzonej na dwóch implantach.

 

KONSULTACJA

200,00

BRANEMARK Guoovy, Nobel active

3800,00

STEROWANA REGENERACJA KOŚCI

cena umowna

KORONY W PRACY IMPLANTOLOGICZNEJ:

 
♦ w systemie BRANEMARK

 3500,00

Proteza typu OVERDENTURE (na dwóch implantach)

Podniesienie zatoki szczękowej metodą otwartą                     

od 7000,00

cena do uzgodnienia

 

 

 Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.