Stomatolog, dentysta, protetyka, implanty, Perfekt Med Warszawa
+48 22 826 60 60
+48 601 286 060
language - English język - Polski

W Y B I E L A N I E   Z Ę B Ó W

 

W GABINECIE – PREPARAT OPALESCENCE 40%  
   ♦ jedna szczęka

 

♦ wybielanie zęba żywego

750,00

350,00

   ♦ szyna wybielająca /1 łuk/

200,00

PREPARAT OPALESCENCE:  
   ♦ mały   4 – strzykawki

300,00

   ♦ duży   8 – strzykawek + saszetka

500,00

PREPARAT NITE WHITE:  
   ♦ mały   3 – strzykawki

550,00

   ♦ duży   6 – strzykawek

950,00

WYBIELANIE ZĘBA MARTWEGO:

 

   ♦ preparat Endoperox – każda wizyta

120,00

   ♦ preparat Opalescence – pierwsza wizyta

 

kolejna wizyta

180,00

100,00

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ BEYOND POLUS

1300,00

 

 BEYOND™ – Opis systemu

W obecnych czasach wielu ludzi przez lata pija kawę lub herbatę, sięga po barwione jedzenie, albo też pali papierosy – te wszystkie czynniki sprawiają, że zęby zaczynają ciemnieć. Część przebarwień można usunąć poprzez regularne mycie zębów, ale tylko te na powierzchni szkliwa, zaś przebarwienia sięgające głęboko w strukturę zęba bardzo trudno usunąć w zwykły sposób.

Wybielanie zębów metodą BEYOND polega na jednorazowym zabiegu, podczas którego na powierzchnię zębów nakłada się specjalny żel wybielający, który następnie jest aktywowany poprzez światło akceleratora. Żel ten opiera się na nadtlenku wodoru i innych składnikach, mających na celu spotęgowanie osiąganego wyniku oraz zmniejszenie wrażliwości. Światło z akceleratora Beyond Plus™ przyspiesza przenikanie żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Poprzez to światło proces wybielania zębów przebiega zdecydowanie szybciej dzięki zwiększeniu częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. Powoduje to natychmiastowy efekt utleniania w środku struktury zęba, a więc widoczne przebarwienia błyskawicznie rozbite zostają na mniejsze i utlenione. Końcowym efektem wybielania są piękne, białe i lśniące zęby każdego pacjenta. Jednorazowy zabieg zajmuje około 45 minut, ale jego długość jest zależna od przypadku.

Zabieg BEYOND™ jest wykonywany przez lekarza stomatologa, a więc całkowicie bezpieczny. Po wybieleniu zęby nie „chłoną” bardziej barwiących substancji, a czas utrzymywania się efektu zabiegu zależy przede wszystkim od indywidualnego trybu życia pacjenta – średnio są to 2 lata.

 BEYOND™ – Bezpieczeństwo

AKCELERATOR WYBIELAJĄCY: Nasza technologia opiera się na niebieskim, zimnym świetle, które jest przefiltrowane przez 12000 światłowodów oraz specjalny układ optyczny, dzięki czemu szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe (UV) oraz podczerwone (IR) są całkowicie usunięte. Zarówno akcelerator, jak i żele BEYOND™ posiadają certyfikaty medyczne CE, FDA oraz ISO i stanowią jedne z najbezpieczniejszych na rynku stomatologicznym. Zabiegi wykonywane są wyłącznie pod nadzorem stomatologa, co dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo pacjenta.

WRAŻLIWOŚĆ: Niektórzy pacjenci mogą odczuwać wrażliwość po wybielaniu. To całkowicie normalne zjawisko, ustępujące w ciągu 24 godzin od zabiegu. Jednak u większości ustępuje ono w kilka godzin po wykonaniu zabiegu.

KOLOR KOŃCOWY: Przez wzgląd na strukturalną budowę zęba, po zabiegu wybielania niektórzy pacjenci mogą zaobserwować nierówny kolor swoich zębów, a w niektórych miejscach widoczne białe plamy. Spowodowane jest to przez efekt odwodnienia i mija w ciągu kilku godzin od przeprowadzonego zabiegu. W tym czasie należy pić jak największe ilości wody mineralnej.

PODRAŻNIENIE DZIĄSEŁ: Zdarza się, że w wyniku nieszczelności na styku dziąsła i brzegu korony zęba, dziąsło po zabiegu staje się wyraźnie białe. Dzieje się tak przez utlenienie tkanki miękkiej. Jest to efekt przejściowy i może utrzymywać się do 30 minut.

DZIAŁANIE DODATKOWE: Badania dowiodły, iż niebieskie światło zmniejsza ilość bakterii znajdujących się w ustach człowieka.
Światło z naszej lampy działa więc lepiej niż płyn dezynfekujący do płukania ust.

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.